Alternativní electro duo Junksista vydalo novou desku High Voltage Confession

25. listopadu 2014 v 20:47 | Terez |  Mainstream
Boog a Diana se projektu Junksista věnují již několik let. Začátkem letošního roku jsem vám tuto dvojici představila v recenzi na jejich EP Life Is Unfair (And Love is A Bitch).
Zdroj: Facebook kapely


Pokud jste tuto recenzi na blogu nezaznamenali, pak vám ve skratce toto zajímavé duo ještě jednou představím - oba pochází z jižního Německa a ať už je pojí cokoliv, rozhodně to není stejný, či aspoň podobný hudební vkus. Možná díky tomu vytváří zvláštní až nezaměnitelný sound. Což je přesně to, čím jsou Junksista tak známý - kontroverzními texty a elektro nádechem.

Tuto skutečnost předvedla kapela již na svém loňském debutu Bad Case Fabulous. Jak sama uvádí, co se hudby týče, inspiruje se u takových umělců jako Björk, Carbage, The Curve, či Lady Gaga. Všechny tyto prvky pak můžeme najít na novince High Voltage Confession. Kapela již stihla z desky představit pilotní singl Live a Little, duet s Jane Badler. Kromě této písně bude fanoušky určitě zajímat P.I.T.T. neboli Punch in the Twat, kde mohou fanoušci kapely slyšet vlastní vokály (výzva proběhla na Facebooku kapely). I přesto, že Diana obvykle zpívá v angličtině, na se vyskytuje také jedna píseň v němčině (Strom) a nutno dodat, že k Boogově hudbě se tento jazyk opravdu hodí.

Celé album si můžete poslechnout na bandcampu kapely, zakoupit ho pak lze na amazon - standart/limitovaná edice, či iTunes. V nynější době duo nemá v plánu žádné koncerty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama