Luca Hänni bojuje proti rakovině krve písní Only One You

29. listopadu 2014 v 20:15 | Terez |  Mainstream
Švýcarský zpěvák se již několik let zabývá charitou, letos se ale rozhodl udeřit silněji a zapojit se do boje proti rakovině krve, zejména u dárců kostní dřeně.
Zdroj: Facebook zpěváka


Luca měl letos dost rušný rok. V dubnu vydal velmi podařené album Dance Until We Die, kolaboraci se švýcarským DJem Christopherem S. Nicméně tato dvojice se později nedohodla a každý si šel vlastní cestou. Což je rozhodně škoda pro zpěváka, protože Christopherův dance sound oživil Lucovi písně a vymanil ho ze zajetých kolejí DSDS vítězů.

Bohužel Luca se po ukončené spoluprácí vrátil zpět do starých kolejí - prvním singlem, který vydal, byla pianová verze I Can´t Get No Sleep, která sice nedopadla nejhůř, ale zpěvák se této cesty moc držet neměl. Kdo jste četl můj článek sepsaný asi před rokem, kde jsem hodnotila první dvě Lucovi desky, tak víte, že nadšená jsem rozhodně nebyla. Obě alba se táhla, jedna usmrkaná balada za druhou a pokud jste pozorně nesledovali tracklist, měli jste dojem, že album je jedna dlouhá, nudná píseň.

ALE v nové písni Only One You zpěvák nepoužil autotune a po delší době nechal opět vyniknout svůj hlas, což je opravdu milé osvěžení. Píseň sama o sobě moc nevyniká, pomalá, zamilovaná, ale pro charitativní účely naprosto postačující.

Zakoupením tohoto singlu podpoříte boj proti rakovině krve u dárců kostní dřeně. SIngl lze zakoupit v digitální podobě na iTunes a amazon.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama