Awards & TV shows

Rakušané a Švýcaři si zvolili své písně pro letošní Eurovizi

14. února 2016 v 17:02 | Terez
Už jen tři měsíce a největší hudební svátek Evropy opět na tři dny ovládne nejen televizní obrazovky napříč celým kontinentem. Země, jenž se letos zúčastní momentálně vybírají své soutěžní písně. Německo se rozhodne až za 14 dní, Švýcaři a Rakušané na nic ale nečekali a vybrali si píseń už tento týden.
Zdroj: esctoday.com

Swiss Music Awards 2016: výsledky

14. února 2016 v 16:22 | Terez
Rok se s rokem sešel a Švýcaři opět odměňovali v oblasti hudby, konkrétně Swiss Music Awards. Kdo posbíral nejvíce sošek v celkem 15 kategoriích se dozvíte v článku.
Zdroj: Facebook Swiss Music Awards

Hlasujte pro svého oblíbence ve Swiss Music Awards!

26. ledna 2016 v 16:50 | Terez
Švýcarsko se pomalu chystá na každoroční udělování hudebních cen nejen svým umělcům, ale i těm zahraničním. Vy nyní máte možnost rozhodnout, kdo si tuto sošku za 14 dní odnese.
Zdroj: Facebook Swiss Music Awards

Švýcaři i Rakušané chystají národní kola pro Eurovizi

24. ledna 2016 v 18:32 | Terez
Zatímco Německo se připravuje na národní kolo, jenž proběhne koncem února, Švýcaři a Rakušané své národní kola naplánovali o 14 dní dřív než Němci. V tomto článku vám představím nejen švýcarské účastníky, ale i rakouské naděje.
Zdroj: esctoday.com

The Voice Kids se na obrazovku SAT 1 vrátí už první pátek v únoru!

23. ledna 2016 v 18:46 | Terez
Oblíbená hudební dětská soutěž The Voice Kids si svou cestu na německé obrazovky našla i letos. Již po čtvrté se představí tato castingová show na SAT 1 a nově už začátkem února!
Zdroj: sat1.de

Televizní stanice ARD oznámila deset jmen pro Unser Song für Stockholm

12. ledna 2016 v 20:14 | Terez
Minulý týden bylo oznámeno, že se vrací starý a prověřený formát národního kola. Zatímco spolu s touto informací bylo oznámeno i náhradní datum za show Xaviera Naidoo (který byl jako reprezentant odvolán), samotní účastníci byli odhaleni teprve dnes a nutno dodat, že to bude zajímavá změna.

Zdroj: wunschliste.de

Němci si zvolí svého kandidáta na Eurovizi až koncem února

5. ledna 2016 v 18:06 | Terez
Německá kandidatura na post reprezentanta pro Eurozivi 2016 zrovna nezažívá své světlé chvilky. Loni na podzim byl jako kandidát ohlášen soulový zpěvák Xavier Naidoo, nicméně po kritice přijaté především od samotných Němců, se německá televize ARD rozhodla Xaviera stáhnout. Dnes bylo ohlášeno datum již tradiční Unser Song für Stockholm. Jména všech soutěžících budou brzo následovat.
Zdroj: eurovision.de

Známe vítěze německého Hlasu 2015!

19. prosince 2015 v 19:52 | Terez
Týden se s týdnem sešel a tento čtvrtek si němečtí diváci zvolili letošního vítěze Hlasu. Tou se stala mladičká milovnice korejské kultury Jamie-Lee Kriewitz. Její vítězná píseň Ghost se tento týden usadila na 59. příčce německé hitparády.
Zdroj: Facebook německého Hlasu

1Live Krone 2015: výsledky

5. prosince 2015 v 20:30 | Terez
Ve čtvrtek večer v bochumské Jahrhunderthalle proběhlo předávání rádiových cen 1 Live Krone. Všech deset korunek bylo rozdáno a vy si v článku dočtete kdo v každé kategorii získal nejvíce hlasů a toto ocenění si odnesl.
Zdroj: Facebook 1Live

Hlasujte pro svého oblíbence v Goldene Kamera!

22. listopadu 2015 v 17:28 | Terez
A další hlasování o oblíbeného německého zpěváka, zpěvačku či kapelu je tady! S koncem roku nás nečeká pouze udělování 1Live Krone, ale i Goldene Kamera. Letošní ročník nabízí obsáhlý seznam nejoblíbenějších německých hudebníků a na vás je, abyste rozhodli kdo si odnese cennou sošku.
Zdroj: Goldenekamera.de
 
 

Reklama